60 m  1. Jan Rešl (8. ročník, v roce 2018) 7,50 s
  2. Tomáš Hegedüs (9. ročník, v roce 2016) 7,60 s
  3. Nikolas Wacker (8. ročník, v roce 2019) 7,80 s
     
1000 m 1. Jan Rešl (7. ročník, v roce 2017) 3:13 min
  2. Radek Vokůrka (7. ročník, v roce 2016) 3:24 min
  3. Vlad Turcanu (7. ročník, v roce 2022) 3:21 min
     
1500 m 1. Radek Vokůrka (9. ročník, v roce 2018) 4:55 min
  2. Marek Kyncl (9. ročník, v roce 2018) 5:00 min
  2. Tomáš Pechman (8. ročník, v roce 2015) 5:00 min
  3. Jan Kovařík (9.ročník, v roce 2016) 5:20 min
     
Skok daleký 1. Tomáš Hegedüs (9 ročník, v roce 2016) 527 cm
  2. Tomáš Pechman (8. ročník, v roce 2015 520 cm
  3. Martin Buben (9. ročník, v roce 2022) 517 cm
     
Skok vysoký 1. Jiří Rešl (9. ročník, v roce 2016) 160 cm
  2. Dominik Albl (8. ročník, v roce 2015) 155 cm
  3. Tomáš Zavázal (7. ročník, v roce 2018) 141 cm
     
Hod kriketovým míčkem 1. Adam Pompa (7. ročník, v roce 2022) 53,44m
  2. Josef Čapek (7. ročník, v roce 2019) 46,21 m
  3. Štěpán Moutelík (7. ročník, v roce 2017) 45,52 m
     
Vrh koulí (4 kg) 1. Pavel Kotvald (9. ročník, v roce 2019 11,66 m
  2. Adam Klaus (9. třída, v roce 2022)   9,50 m
  3. Ondřej Šebesta (9. ročník, v roce 2019)   8,92 m
     
Štafeta (4 x 60m) Rešl, Šebek, Hegedüs, Pechman (v roce 2016) 29,80 s
     
Dívky    
60 m 1. Kateřina Pazderová (8. ročník, v roce 2015)  8,30 s
  2. Alžběta Hatinová (7. ročník, v roce 2019) 8,50 s
  2. Adéla Fopová (9. ročník, v roce 2015) 8,50 s
  3. Kateřina Merhoutová (9. ročník, v roce 2019)  8,60 s
     
     
800 m   1. Lucie Grohová (8. třída, v roce 2022) 2:47 min
  2. Kateřina Pazderová (8. ročník, v roce 2015)  2.48 min
  3. Eliška Humlová (8. třída, v roce 2022)  2,50 min
     
1000 m   1. Kateřina Pazderová (8. ročník, v roce 2015) 3:49 min
  2. Alžběta Hatinová (7. ročník, v roce 2019)  3:59 min
  2. Denisa Pazderová (8. ročník, v roce 2018)  3:59 min
  3. Aneta Ptáčková (8. ročník, v roce 2016)  4:00 min
     
Skok daleký  1. Alžběta Hatinová (7. ročník, v roce 2019) 439 cm
  2. Adéla Fopová (8. ročník, v roce 2015) 429 cm
  3. Adéla Křivánková (8. ročník, v roce 2017)  421 cm
     
Skok vysoký 1. Aneta Ptáčková (9. ročník, v roce 2017) 133 cm
  2. Barbora Hatinová (8. třída, v roce 2022) 130 cm
  2. Nikola Suttrová (8. ročník, v roce 2015) 130 cm
  3. Adéla Křivánková (9. ročník, v roce 2018) 127 cm
     
Hod kriketovým míčkem 1. Adéla Pazderová (8. ročník, v roce 2018)  41 m
  2. Denisa Pazderová (8. ročník, v roce 2018)  38,80 m
  3. Dita Holovská (6. ročník, v roce 2017)  37,09 m
     
Vrh koulí (3 kg) 1. Emílie Stará (8. ročník, v roce 2015)  8,13 m
  2. Ludmila Kynclová (8. ročník, v roce 2019)  7,15 m
  3. Denisa Ÿukselová (8. ročník, v roce 2015)  7,09 m
     
Štafeta (4 x 60m) Kopová, Fopová, Suttrová, Pazderová (v roce 2015)  34,10 s