Šesťáci na cestě za dobrodružstvím – pěšky na Točník
Konec školního roku jsme si s žáky 6.
třídy užili, jelikož jsme vyrazili na pěší výlet ke zřícenině hradu Točník.
Počasí nám přálo. I když teploty byly od
rána tropické, šli jsme lesem a cesta byla příjemná.
Po příchodu pod hrad nás čekala
zasloužená odměna v podobě výborného oběda. Všichni měli po celou dobu
spoustu energie, proto nechyběl fotbálek, nohejbal, přehazovaná a blbnutí na
dětském hřišti.
Sladká tečka nás čekala na konci našeho
výletu v obci Žebrák, kde jsme si dali skvělou zmrzlinu nebo ledovou tříšť.
Děkujeme za společně strávený čas a těšíme se na další dobrodružství!.
