Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun

Sportovní rekordy školy

15.září 2018  |   Základní škola  |  
60 m 1. Jan Rešl (8. ročník, v roce 2018)7,50 s
 2. Tomáš Hegedüs (9. ročník, v roce 2016)7,60 s
 3. Nikolas Wacker (8. ročník, v roce 2019)7,80 s
   
1000 m1. Jan Rešl (7. ročník, v roce 2017)3:13 min    
 2. Vlad Turcanu (7. ročník, v roce 2022)3:21 min
 3. Radek Vokůrka (7. ročník, v roce 2016)3:24 min
  
1500 m1. Radek Vokůrka (9. ročník, v roce 2018)4:55 min
 2. Marek Kyncl (9. ročník, v roce 2018)5:00 min
 2. Tomáš Pechman (8. ročník, v roce 2015)5:00 min
 3. Jan Kovařík (9.ročník, v roce 2016)5:20 min
   
Skok daleký1. Tomáš Hegedüs (9 ročník, v roce 2016)527 cm
 2. Tomáš Pechman (8. ročník, v roce 2015520 cm
 3. Martin Buben (9. ročník, v roce 2022)517 cm
   
Skok vysoký1. Jiří Rešl (9. ročník, v roce 2016)160 cm
 2. Dominik Albl (8. ročník, v roce 2015)155 cm
 3. Martin Kára (9. ročník, v roce 2023)150 cm
   
Hod kriketovým míčkem            1. Adam Pompa (7. ročník, v roce 2022)53,44m
 2. Josef Čapek (7. ročník, v roce 2019)46,21 m
 3. Štěpán Moutelík (7. ročník, v roce 2017)45,52 m
   
Vrh koulí (4 kg)1. Pavel Kotvald (9. ročník, v roce 2019)11,66 m
 2. Adam Pompa (8. ročník, v roce 2023) 9,70 m
 3. Adam Klaus (9. třída, v roce 2022) 9,50 m
   
Štafeta (4 x 60m)Rešl, Šebek, Hegedüs, Pechman (v roce 2016)                       29,80 s
   
Dívky  
60 m1. Kateřina Pazderová (8. ročník, v roce 2015) 8,30 s
 2. Alžběta Hatinová (7. ročník, v roce 2019)8,50 s
 2. Adéla Fopová (9. ročník, v roce 2015)8,50 s
 3. Kateřina Merhoutová (9. ročník, v roce 2019) 8,60 s
   
   
800 m  1. Lucie Grohová (8. třída, v roce 2022)2:47 min
 2. Kateřina Pazderová (8. ročník, v roce 2015) 2.48 min
 3. Eliška Humlová (8. třída, v roce 2022) 2,50 min
   
1000 m  1. Kateřina Pazderová (8. ročník, v roce 2015)3:49 min
 2. Alžběta Hatinová (7. ročník, v roce 2019) 3:59 min
 2. Denisa Pazderová (8. ročník, v roce 2018) 3:59 min
 3. Aneta Ptáčková (8. ročník, v roce 2016) 4:00 min
   
Skok daleký 1. Alžběta Hatinová (7. ročník, v roce 2019)439 cm
 2. Adéla Fopová (8. ročník, v roce 2015)429 cm
 3. Adéla Křivánková (8. ročník, v roce 2017) 421 cm
   
Skok vysoký1. Vanesa Šubertová (8. ročník, v roce 2024)138cm
 2. Aneta Ptáčková (9. ročník, v roce 2017)133 cm
 3. Barbora Hatinová (8. třída, v roce 2022)130 cm
 3. Nikola Suttrová (8. ročník, v roce 2015)130 cm
  3. 3. Eliška Palková (6. ročník, v roce 2024) 130cm



Hod kriketovým míčkem1. Adéla Pazderová (8. ročník, v roce 2018) 41 m
 2. Denisa Pazderová (8. ročník, v roce 2018) 38,80 m
 3. Dita Holovská (6. ročník, v roce 2017) 37,09 m
   
Vrh koulí (3 kg)1. Emílie Stará (8. ročník, v roce 2015) 8,13 m
 2. Ludmila Kynclová (8. ročník, v roce 2019) 7,15 m
 3. Denisa Ÿukselová (8. ročník, v roce 2015) 7,09 m
   
Štafeta (4 x 60m)Kopová, Fopová, Suttrová, Pazderová (v roce 2015) 34,10 s

další obsah

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 20. července 2024
a svátek má Ilja.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun

Na Dražkách 217,
267 61  Cerhovice
IČ: 75034590
724 510 613
311 577 542
zscerhovice@zscerhovice.net
w4umb6x

Tento web zpracovává pouze nezbytné (technické a relační) cookies, jejichž zpracování nepodléhá souhlasu.