Spaní ve školní družině - 1. a 2.

10.června 2024  |

V pátek 7. června svolaly kapitánky ze školní družiny pasažéry na „Cestu kolem světa“. Čekala na ně vědomostní soutěž, ve které plnili a odpovídali na záludné otázky a tím získávali indicie k nalezení pokladu. Poklad však vydal svá tajemství až po splnění „ Bobříka odvahy“. Odvážní pasažéři se ničeho nezalekli a všichni se vrhli do temných zákoutí nebojácně a statečně. Nechybělo ani občerstvení u ohýnku se zpěvem a tancem. Čekání jsme si krátili hrou „Vlkodlaci“. Letadlo nakonec bezpečně přistálo do připravených postýlek. Děti byly nadšené z krásných odměn, den si náramně užily a domů odcházely s úsměvem na tváři. Kapitánky moc chválí za vzorné chování celou posádku a už se těší na další putování.

Martina Štychová, Denisa Yükselová

Dnes je 27. července 2024