Výtvarné úspěchy 5. ročníku

9.června 2024  |

Žáci 5. ročníku se letos zapojili do výtvarné soutěže „AUTOMOBIL BUDOUCNOSTI“- TOYOTA DREAM CAR ART CONTEST. Do soutěže dorazilo přes 700 obrázků a naši páťáci byli opravdu moc šikovní a úspěšní, neboť na malou odměnu dosáhlo 15 žáků. (Karolína Veselá, Ema Feriová, Štěpán Krejčík, Matyáš Bartoloměj Mudra, Nicol Racková, Lenka Perglerová, Andrea Humlová, Bohdan Turcanu, Loredana Pusnei, Martin Hrubý, Jiří Cajthaml, Josef Mizera, Maxmilián Mach, Pavel Holeček a Pavel Chvojka). Jsme na ně náležitě hrdí a věříme, že svůj výtvarný talent budou i nadále zdokonalovat. V této soutěži proběhlo i školní kolo, ve kterém hlasovali všichni žáci a učitelé z celé školy. Obrázky byly nádherné a rozhodování opravdu velice těžké. Sešel se obrovský počet hlasů, ale vyhrát může jen jeden. My jsme měli vítězů nakonec pět a patří jim, ale i vše zúčastněným, velká gratulace.

1.místo     Bohdan Turcanu

2.místo     Loredana Pusnei